František Florian - Colorful Japan

Nejdelší strana: 145 cm

Akryl na plátně, 110x145 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.

- Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
111579. Colorful Japan
Dražba ukončena:29.02.2024 21:42:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč