Nejdelší strana: 145 cm
Akryl na plátně, 110x145 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.
- Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem.
o autorovi: 1993