František Florian - Chinese Tiger

Akryl na plátně, 120x70 cm. Značeno vpravo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

velký formát certifikát
119812. Chinese Tiger
Zbývá:27 dnů, 23 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 28.06.2024 21:42:08 14031
3 000 Kč 28.06.2024 0:16:08 318