František Florian - Chinese Tiger

Akryl na plátně, 120x70 cm. Značeno vpravo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
119812. Chinese Tiger
Dražba ukončena:01.08.2024 21:02:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč