Nejdelší strana: 150 cm
Akryl na plátně, 112x150 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1993