František Florian - Caribbean siesta

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 110x150 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
117565. Caribbean siesta
Dražba ukončena:27.06.2024 22:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč