František Emler - Při koupeli

Monotyp, 42x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Emler. Autorský tisk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

66683. Při koupeli
Dražba ukončena:14.10.2021 20:49:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč