František Emler - Pod Karlovým mostem

Kombinovaná technika, 21x30 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

48504. Pod Karlovým mostem
Dražba ukončena:26.08.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč