František Emler - Pivoňky ve džbánku

Olej na kartonu, 34x28 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rám, sklo.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

16791. Pivoňky ve džbánku
Dražba ukončena:01.03.2018 18:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč