František Emler - Parníky v přístavu

Olej na kartonu, 29x57 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis František Earler.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

36497. Parníky v přístavu
Dražba ukončena:30.10.2019 19:55:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč