František Emler - Milenci v horách

Tempera, 16x35 cm. Signováno vlevo dole F. Emler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od rodiny autora.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

77375. Milenci v horách
Dražba ukončena:26.05.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč