František Emler

58430. Městečko v dáli

popis: Olejová tempera, 34x99 cm. Signováno vlevo dole F. Emler. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85.000 Kč.

zbývá: 15 dnů, 2 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč