František Emler - Kytička v hnědém džbánu

Olej na sololitu, 35x18 cm, signováno vlevo dole F. Emler, rám, zaskleno.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

13758. Kytička v hnědém džbánu
Dražba ukončena:26.10.2017 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč