František Emler - Kuklík

Olej na sololitu, 35x95 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

20414. Kuklík
Dražba ukončena:31.05.2018 18:20:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč