František Emler - Gdaňsk

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vlevo dole F. Emler. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

top velký formát
114224. Gdaňsk
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:01:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč