František Emler

67100. Dívčí akt v přírodě

popis: Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85.000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč