František Emler - Z Vysočiny

Kombinovaná technika, 43x52 cm, signováno vlevo dole F. Emler, rám, zaskleno.

1912, Přelouč - 1992

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5277. Z Vysočiny
Dražba ukončena:28.09.2016 19:08:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč