František Emler - V kuchyni

Tempera na kartonu, 39x29 cm, signováno vlevo dole Emler, rám.

1912, Přelouč - 1992

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4443. V kuchyni
Dražba ukončena:30.03.2016 18:38:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč