František Emler - Soubor tří prací Františka Emlera

1) Před kostelem - Olej na sololitu, 15x35 cm, signováno vpravo dole F. Emler, rám, zaskleno.
2) Kytice ve džbánku - Olej na sololitu, 27x22 cm, signováno vpravo dole F. Emler, rám, zaskleno.
3) Husopaska - Akvarel, 17,5x25,5 cm, signováno vpravo dole F. Emler, pasparta, zaskleno.

1912, Přelouč - 1992

2035. Soubor tří prací Františka Emlera
Dražba ukončena:26.03.2015 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč