František Emler - Koupající se ženy

Akvarel, 22x32 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

1912, Přelouč - 1992

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1636. Koupající se ženy
Dražba ukončena:26.11.2014 21:22:09
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 900 Kč