František Emler - Karafiáty ve džbánu

Olej na sololitu, 29x18 cm, signováno vlevo dole F. Emler, rám, zaskleno.

1912, Přelouč - 1992

Pozn.: Rám poškozen.

4441. Karafiáty ve džbánu
Dražba ukončena:30.03.2016 18:40:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč