František Dvořák - Zasněná

Olej na plátně, 35x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen, vzadu přípis sestry autora o pravosti díla. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

15421. Zasněná
Dražba ukončena:24.01.2018 20:04:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč