Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole F. Dvořák. Rámováno.
Pozn.: Rozměr s rámem 88x114 cm. Ukázka krojové pestrosti Moravského Slovácka v rámci pouti u svatého Antoníčka v Blatnici pod Sv. Antonínkem. Galerijní velkoformátové dílo s brilantním pojetím výjevu odpočinku poutníků na louce před kostelem sv. Antonína, pastózně zobrazené krojové detaily a bohatá krojová pestrost. Původní dobový rám. Sběratelsky velmi cenné folklorní dílo od vyhledávaného malíře.
o autorovi: 1862 - 1927
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.