František Dvořák - V ohrožení

Olej na kartonu, 60x43 cm, signováno vpravo dole F. Dvořák, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

8749. V ohrožení
Dražba ukončena:29.03.2017 20:35:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč