František Dvořák

69763. Pouť pod sv. Antonínkem

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Dvořák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč