František Dvořák - Portrét mladé dívky

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo dole F. Dvořák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

15591. Portrét mladé dívky
Dražba ukončena:25.01.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč