František Dvořák - Nad vsí

Olej na plátně, 47x59 cm. Signováno vpravo dole F. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

104987. Nad vsí
Dražba ukončena:29.10.2023 21:01:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč