František Dvořák.

69642. Na pouti - dle Úprky

popis: Olej na plátně, 47x100 cm. Signováno vlevo dole F. Dvořák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč