František Dvořák. - Na pouti - dle Úprky

Olej na plátně, 47x100 cm. Signováno vlevo dole F. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

František Dvořák.
69642. Na pouti - dle Úprky
Dražba ukončena:28.11.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč