František Dvořák - Dívka s růží

Heliogravura, 35x45 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Fr. Dvořák 1901. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

55353. Dívka s růží
Dražba ukončena:14.01.2021 19:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč