František Dvořák - Dáma v zahradě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x25 cm, nesignováno, rám.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

15423. Dáma v zahradě
Dražba ukončena:24.01.2018 19:56:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč