František Daněk - Sedláček - Žně

Olej na kartonu, 25x29 cm. Signováno vlevo dole Daněk-Sedláček. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

31024. Žně
Dražba ukončena:24.04.2019 21:20:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč