František Daněk - Sedláček - Zátiší se slunečnicí, ovocem a ořechy

Olej na kartonu, 34x47 cm. Signováno vpravo dole Daněk Sedláček. Rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

35352. Zátiší se slunečnicí, ovocem a ořechy
Dražba ukončena:26.09.2019 20:49:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč