František Daněk - Sedláček - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 14x30 cm. Signováno vlevo dole Daněk-Sedláček. Rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

32471. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:29.05.2019 21:57:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč