František Daněk - Sedláček - U rybníka

Olej na sololitu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Daněk - Sedláček, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

16648. U rybníka
Dražba ukončena:28.02.2018 20:13:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč