František Daněk - Sedláček - Prokopské údolí

Olej na kartonu, 37x52 cm. Signováno vlevo dole Daněk- Sedláček. Rám, sklo.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

33835. Prokopské údolí
Dražba ukončena:26.06.2019 21:17:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč