František Daněk - Sedláček - Polní práce

Olej na sololitu, 51x71 cm. Signováno vlevo dole Daněk Sedláček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

49306. Polní práce
Dražba ukončena:01.10.2020 19:47:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč