František Daněk - Sedláček - Letní den

Olej na sololitu, 48x38 cm. Signováno vpravo dole Daněk - Sedláček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

51765. Letní den
Dražba ukončena:28.10.2020 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč