František Daněk - Sedláček - Zimní vesnička

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vlevo dole Daněk - Sedláček, rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

15317. Zimní vesnička
Dražba ukončena:24.01.2018 18:07:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč