František Daněk - Sedláček - Zimní krajina

Olej na plátně. 60x71 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček 1926. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

39934. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.01.2020 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč