František Daněk - Sedláček - Ženy na poli

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

30909. Ženy na poli
Dražba ukončena:24.04.2019 19:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč