František Daněk - Sedláček - Žena u rybníka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Daněk - Sedláček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82534. Žena u rybníka
Dražba ukončena:01.09.2022 20:24:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč