František Daněk - Sedláček - Z Turnovska

Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vlevo dole F. D. Sedláček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

57486. Z Turnovska
Dražba ukončena:01.04.2021 21:41:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč