František Daněk - Sedláček - Výhled do kraje

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole Daněk- Sedláček 1935. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 119 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem velký formát
99114. Výhled do kraje
Dražba ukončena:26.07.2023 21:15:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč