František Daněk - Sedláček - Ve žních

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Daněk-Sedláček. Rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

27138. Ve žních
Dražba ukončena:30.01.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč