František Daněk - Sedláček - V lese

Olej na kartonu, 32x49 cm, signováno vlevo dole D. Sedláček, rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

13616. V lese
Dražba ukončena:25.10.2017 21:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč