František Daněk - Sedláček - V hustém lese

Olej na kartonu, 30x24 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

64934. V hustém lese
Dražba ukončena:29.09.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč