František Daněk - Sedláček - Rozkvetlá louka

Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vlevo dole Daněk-Sedláček. Rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

28839. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:27.02.2019 19:46:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč