František Daněk - Sedláček - Při žních

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x67 cm. Signováno vlevo dole Daněk Sedláček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93163. Při žních
Dražba ukončena:27.04.2023 20:23:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč