František Daněk - Sedláček - Pohled na město

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
104000. Pohled na město
Dražba ukončena:25.10.2023 21:30:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč