František Daněk - Sedláček - Na cestě

Olej na kartonu, 30x34 cm. Signováno vpravo dole D - Sedláček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

54648. Na cestě
Dražba ukončena:27.01.2021 20:07:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč