František Daněk - Sedláček - Na bramborách

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Daněk - Sedláček, rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

17230. Na bramborách
Dražba ukončena:28.03.2018 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč