František Daněk - Sedláček - Milenci pod břízkou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Daněk-Sedláček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
72807. Milenci pod břízkou
Dražba ukončena:23.02.2022 21:14:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč